fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Piotr Mazurkiewicz nominowany do Grand Press Economy 2019

Piotr Mazurkiewicz
Nasz redakcyjny kolega jest wśród trzech dziennikarzy ekonomicznych nominowanych do tegorocznej edycji prestiżowej nagrody Grand Press Economy.

Piotr Mazurkiewicz, który od ponad dekady opisuje w "Rzeczpospolitej" rozwój i paradoksy polskiego handlu, został wyróżniony za talent w analizowaniu trendów oraz za informacje konsumenckie i branżowe, praktyczne i ciekawie napisane. - W tekstach odsłania absurdy, jak choćby propozycja nowego podatku dla sklepów za… korki na mieście. Wyłapuje ciekawostki, opisuje zjawiska globalnej przemiany stylu życia i zachowań konsumentów – pisze redakcja "Press", organizator konkursu.

Oprócz Piotra Mazurkiewicza, nominacje trafiły do Grzegorza Osieckiego z "Dziennika Gazety Prawnej" oraz Pawła Sołtysa z redakcji "Pulsu Biznesu". - Tegoroczne nominacje trafiły do dziennikarzy ekonomicznych, którzy śledzą trendy i zmiany w prawie, mające wpływ na życie codzienne każdego z nas – informuje "Press".

Grand Press Economy jest nagrodą dla dziennikarza, który ma wyróżniać się profesjonalizmem, rzetelną i obiektywną prezentacją tematów ekonomicznych oraz wysoką jakością publikowanych materiałów. Nominowanych wskazuje "Press" po konsultacjach z fachowcami. W tym roku w konsultacjach uczestniczyło aż 37 osób – szefów redakcji mediów zajmujących się ekonomią, gospodarką i finansami, cenionych dziennikarzy, ekspertów rynku kapitałowego oraz specjalistów od inwestowania.

Zwycięzcę poznamy 10 grudnia w czasie gali finałowej Grand Press 2019 w Muzeum Polin. Laureat otrzyma czek na 10 tys. zł. Partnerem nagrody jest Allegro.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA