Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 06.06.2019 20:29 Publikacja: 06.06.2019 16:49
Donald Trump i Melania Trump na lotnisku w Shannon w Irlandii
Foto: fot. Mandel Ngan / AFP
Samochody wypożyczy firma JP Ward & Sons, irlandzki dom pogrzebowy, który wynajmuje swoją flotę limuzyn mercedesa klasy E nie tylko żałobnikom, ale każdemu, kto chce podróżować w dobrym stylu - donosi "The Guardian". Informację o transakcji można znaleźć w serwisie USASpending.gov, oficjalnym portalu rejestrującym wydatki rządu federalnego.
Nie jest jasne do czego Trump będzie potrzebował tych pojazdów. "The Guardian" spekuluje, że świta prezydenta może wybrać się nimi na należące do prezydenta pole golfowe w Doonbeg. Sam prezydent wraz z najbliższym otoczeniem zwykle podczas wizyt w Irlandii udaje się tam helikopterem.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Chiny wzmacniają wpływy w Eurazji, polska gospodarka rośnie dzięki konsumpcji, a wymiana handlowa Unii Europejsk...
Rusza XXXIII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Tegoroczna edycja pobije dotychczasowe rekordy.
Przez długi czas największą krajową spółką na giełdzie było PKO BP. „Dzięki” politykom tak już nie jest. Czy cze...
Branża piwowarska pozostaje istotnym ogniwem polskiej gospodarki mimo wyzwań, z którymi się mierzy.
Po latach wzrostu polski sektor piwowarski znalazł się w punkcie zwrotnym. Spada sprzedaż, rosną koszty, a nowe...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas