Reklama

Warszawa. Samochód osobowy uderzył w autobus, wybuchła komora silnika. Wśród rannych roczna dziewczynka

Pięć osób, w tym roczne dziecko, zostało rannych w wyniku wybuchu komory silnika w autobusie linii 4M, łączącym stolicę z podwarszawskimi Ząbkami.

Publikacja: 11.04.2025 13:19

Zdjęcie udostępnione przez Wojewódzką Kolumnę Transportu Sanitarnego "Meditrans"

Zdjęcie udostępnione przez Wojewódzką Kolumnę Transportu Sanitarnego "Meditrans"

Foto: X.com/@PogRatunkoweWaw

Do zdarzenia doszło na ulicy Żołnierskiej w Warszawie w piątek tuż przed godz. 12:00. 

Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – podaje Radio Dla Ciebie, powołując się na informacje Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego „Meditrans” w Warszawie. W międzyczasie doszło również do zderzenia z samochodem osobowym. 

- W zdarzeniu pięć osób zostało poszkodowanych. Mężczyzna z samochodu osobowego został zabrany przez LPR do szpitala. Pozostałe osoby poszkodowane podróżowały autobusem – przekazał w rozmowie z TVN24 mł. bryg. Artur Kamiński ze stołecznej Straży Pożarnej

Pogotowie ratunkowe poinformowało, że pięć osób, w tym roczną dziewczynkę, przewieziono do szpitali. Również Paweł Chmura z Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z TVN24 mówił o pięciu osobach poszkodowanych w tym zdarzeniu. Ze wstępnych informacji wynika, że obrażenia rannych nie zagrażają ich życiu.

Reklama
Reklama

Z relacji świadków wynika, że przed zderzeniem kierowca osobowego auta marki Mercedes poruszał się z dużą prędkością. Samochód jest zniszczony, a w autobusie wypadły szyby.

Doszło do wybuchu i zderzenia z samochodem osobowym

- Nie wiemy, czy przed wybuchem, czy po wybuchu, doszło do zderzenia z samochodem osobowym. Kierowca samochodu osobowego był zakleszczony w pojeździe. Na miejscu trwa akcja ratunkowa – przekazał Polskiemu Radiu RDC Piotr Owczarski, rzecznik „Meditransu”.

Dodał, że droga jest zablokowana. Policja zaleca wybranie alternatywnej trasy


Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Wypadki
Wypadki przy pracy na Mazowszu. W których branżach było ich najwięcej?
Warszawa
Wypadek w centrum Warszawy. Zderzenie autobusu i dwóch tramwajów
Wypadki
Tomasz Krzyżak: Jak z Szymonem Hołownią badaliśmy wrak „Jana Heweliusza”
Wypadki
Poważny wypadek na A2. Ranni żołnierze armii USA
Materiał Promocyjny
Lojalność, która naprawdę się opłaca. Skorzystaj z Circle K extra
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama