Reklama
Rozwiń
Reklama

Ministerstwo Sprawiedliwości odpowiada na "ataki sztabu Rafała Trzaskowskiego"

"Wbrew nieprawdziwym zarzutom sztabu wyborczego prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego nieprawdą jest, że prokuratura ukrywała negatywny wynik badań na obecność narkotyków u kierowcy autobusu linii 181, Huberta U., który spowodował w ubiegły wtorek groźny wypadek" - informuje Ministerstwo Sprawiedliwości.

Aktualizacja: 09.07.2020 18:21 Publikacja: 09.07.2020 18:09

Ministerstwo Sprawiedliwości odpowiada na "ataki sztabu Rafała Trzaskowskiego"

Foto: Fotorzepa/ Jakub Czermiński

We wtorek w Warszawie doszło do wypadku autobusu linii 181. Pojazd wjechał w cztery zaparkowane samochody i latarnię.

Jak poinformowała w środę rzecznik stołecznej Prokuratury Okręgowej Mirosława Chyr, „opinia z zakresu badań toksykologicznych potwierdziła obecność substancji psychotropowej pochodnej mefedronu w stężeniu wskazującym, że kierowca prowadził autobus linii po użyciu narkotyków”.

Pozostało jeszcze 87% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Wydarzenia
Poznaliśmy nazwiska laureatów konkursu T-Mobile Voice Impact Award!
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Wydarzenia
Totalizator Sportowy ma już 70 lat i nie zwalnia tempa
Polityka
Andrij Parubij: Nie wierzę w umowy z Władimirem Putinem
Materiał Promocyjny
Ubezpieczenie domu szyte na miarę – co warto do niego dodać?
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama