Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 21.11.2018 13:19 Publikacja: 21.11.2018 13:07
Foto: Andrei from New York City/Juneau, U.S.A. [CC BY 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia Commons
Utqiagvik (dawniej Barrow) jest pierwszym miasteczkiem na Alasce, w którym zapadła noc polarna. Zjawiska tego doświadczają również mieszkańcy takich miejscowości jak Kaktovik, Point Hope i Anaktuvuk Pass. Wszystkie te miejscowości leżą za linią koła podbiegunowego.
Jak przypomina CNN jedna trzecia Alaski leży powyżej tej linii.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Znana niemal wszystkim Polakom spółka, która w piątek zainaugurowała obchody swego 70-lecia, to już firma techno...
Cały cywilizowany świat musi powstrzymać Rosję. To wojna cywilizacyjna – mówił w 2014 roku w rozmowie z „Rzeczpo...
Standardowe ubezpieczenie nieruchomości chroni dom lub mieszkanie przed takimi zdarzeniami, jak pożar, zalanie,...
Czuję się źle. Mam tylko nadzieję, że wkrótce wszyscy otrzeźwieją. Kurz bitewny opadnie, a wygra wojsko. Wtedy p...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas