Czytaj za 9 zł miesięcznie!
Aktualizacja: 06.02.2017 08:12 Publikacja: 06.02.2017 08:12
Komentuje Tomasz Krzyżak z działu krajowego „Rzeczpospolitej”.
Serwis GoWork.pl to coś więcej niż tylko portal z ofertami pracy. Strona oferuje bowiem dużo szerszy zakres funkcji, które wspierają rozwój kariery. Znajdziesz tu m.in. opinie o pracodawcach, porady dotyczące poszukiwania pracy oraz wiele innych interesujących narzędzi. Jeśl chcesz poznać wszystkie funkcje portalu GoWork, przeczytaj poniższy artykuł i już dziś skorzystaj z jego możliwości.
W sobotę 21 września w Warszawie odbył się 25. już Bieg po Nowe Życie, największe w Polsce wydarzenie promujące donację i transplantacje narządów.
Trener Franciszek Smuda o presji, możliwych zmianach i wierze w zwycięstwo nad Czechami
Bank wspiera rozwój pasji, dlatego miał już w swojej ofercie konto gamingowe, atrakcyjne wizerunki kart płatniczych oraz skórek w aplikacji nawiązujących do gier. Teraz, chcąc dotrzeć do młodych, stworzył w ramach trybu kreatywnego swoją mapę symulacyjną w Fortnite, łącząc innowacyjną rozgrywkę z edukacją finansową i udostępniając graczom możliwość stworzenia w wirtualnym świecie własnego banku.
Lato jeszcze nie zagościło w pełni, a już organizatorzy prześcigają się w ogłaszaniu line-upów kolejnych wydarzeń. Które festiwale musisz wziąć pod uwagę, jeśli lubujesz się w elektronicznych setach? A jakie imprezy spodobają się tym wolącym pobujać się do rapowych bitów? Poniżej przybliżamy 4 wyjątkowe festiwale muzyczne!
Startują eliminacje do piłkarskiego mundialu w Katarze. Już w czwartek 25 marca polska reprezentacja w piłce nożnej w Budapeszcie zagra z Węgrami, w kolejnych dniach czeka nas spotkanie na Legii z Andorą oraz starcie na Wembley z Anglią. Czego się spodziewać po kadrze pod wodzą nowego selekcjonera, Paulo Sousy? Ze Stefanem Szczepłkiem i Mirosławem Żukowskim, dziennikarzami działu sportowego „Rzeczpospolitej”, rozmawia Michał Płociński.
- To był rok Roberta Lewandowskiego i Igi Świątek – mówią zgodnie Mirosław Żukowski i Stefan Szczepłek, dziennikarze sportowi „Rzeczpospolitej”.
Czy to okoliczności zmuszają przyzwoitych sportowców do zażywania dopingu? Czy uda się go kiedykolwiek wyeliminować? Dlaczego lekkoatleci nie stają się celebrytami? Z Tomaszem Majewskim – dwukrotnym mistrzem olimpijskim w pchnięciu kulą, wiceprezesem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki rozmawiają Stefan Szczepłek i Mirosław Żukowski.
Andrzej Strejlau skończył 80 lat. Siedemdziesiąt poświęcił sportowi. Grał w piłkę nożną w AZS AWF i w Gwardii Warszawa, a w piłkę ręczną w Warszawiance. Trenerem jest od roku 1964. Żadnego z obecnych szkoleniowców klubów ekstraklasy nie było jeszcze wtedy na świecie.
Kiedy ponad 55 lat temu letnie igrzyska pierwszy raz odbywały się poza światem zachodnim, padało pytanie: czy Japończycy naprawdę rozumieją, o co nam chodzi z tym olimpizmem i fair play?
Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) podjęła decyzję, która nikogo nie zaskakuje: reprezentacja Rosji na cztery lata znika z igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata, ale jej sportowcom pozostawiono otwarte drzwi.
Przypominamy wybrane teksty szefa działu sportowego „Rzeczpospolitej”. Mirosław Żukowski został właśnie laureatem Nagrody Grand Press im. Bohdana Tomaszewskiego.
Igrzyska olimpijskie długo były rozrywką i świętem dla tych, którzy czekali na nie, ciesząc się jak dzieci.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas