Dentons doradza PATRIZIA Frankfurt Kapitalverwaltungsgesellschaft przy sprzedaży biurowca Feniks Office Building w Warszawie

Zespół Prawa Nieruchomości kancelarii Dentons doradzał spółce PATRIZIA Frankfurt Kapitalverwaltungsgesellschaft, niemieckiej spółce zarządzającej funduszami inwestującymi w nieruchomości w Europie, przy sprzedaży biurowca Feniks Office Building w Warszawie.

Publikacja: 06.12.2019 12:00

Dentons doradza PATRIZIA Frankfurt Kapitalverwaltungsgesellschaft przy sprzedaży biurowca Feniks Office Building w Warszawie

Foto: Adobe Stock

Nowym nabywcą nieruchomości została spółka Resistance Sp. z o.o. Wartość transakcji wyniosła 43 miliony euro.

Feniks Office Building to nowoczesny budynek biurowy klasy A, położony w centrum Warszawy, u zbiegu ulic Żelaznej i Siennej, vis-a-vis Sienna Center, w pobliżu biurowca Rondo 1 oraz centrum handlowego Złote Tarasy. Obiekt oferuje około 8 600 m kw. powierzchni biurowej rozmieszczonej na 8 kondygnacjach.

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Prawo karne
Morderstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Obrońca podejrzanego: nie przyznał się
Ubezpieczenia i odszkodowania
Rekordowe odszkodowanie dla pacjenta. Miał operację kolana, wypisano go bez nogi
Prawo dla Ciebie
Jest decyzja SN ws. wytycznych PKW. Czy wstrząśnie wyborami?
Prawo karne
Mieszkanie Nawrockiego. Nieprawdziwe oświadczenia w akcie notarialnym – co na to prawo karne?
Matura i egzamin ósmoklasisty
Matura i egzamin ósmoklasisty 2025 z "Rzeczpospolitą" i WSiP
Materiał Promocyjny
Między elastycznością a bezpieczeństwem