Reklama

Tatar i Wspólnicy sp.k. wspierała kolejną akwizycję Columbus Energy S.A.

Kancelaria Tatar i Wspólnicy doradzała spółce Columbus Energy S.A. w procesie inwestycji w system zarządzający infrastrukturą do ładowania samochodów elektrycznych poprzez zaangażowanie w spółkę z głównego parkietu GPW Everest Investments S.A., która zmieni się w Nexity Global.

Publikacja: 26.03.2020 07:26

mat

Celem serii transakcji jest stworzenie rozwiązań IT dla e-mobility i nowoczesnej energetyki w oparciu o nową dyrektywę unijną RED II, która umożliwia synergię prosumentów, użytkowników fotowoltaiki biznesowej, energii z farm fotowoltaicznych z magazynami energii i siecią ładowarek. Zakresem usług Kancelarii objęte było przedtransakcyjne badanie celu akwizycji, modelowanie przebiegu działań przygotowawczych i transakcyjnych oraz kształtowanie od strony aspektów prawnych polityki informacyjnej klienta w związku z powyższymi działaniami.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Cudzoziemcy
Nielegalni migraci z Afganistanu dostaną od państwa zadośćuczynienie
Prawo karne
Trzej lekarze usłyszeli wyrok w głośnej sprawie śmierci Izabeli z Pszczyny
Sądy i trybunały
Manowska: zawiadomiłam prokuraturę, nie można dopisywać niczego do uchwały
Biznes
Dostępność cyfrowa - nowe przepisy o e-handlu zmienią internetowy biznes
Materiał Promocyjny
Sprzedaż motocykli mocno się rozpędza
Ubezpieczenia i odszkodowania
mObywatel z długo oczekiwaną funkcją dla kierowców
Reklama
Reklama