Reklama
Rozwiń

Grant Thornton wspiera walkę z epidemią koronawirusa. Za darmo rozliczy firmom darowizny

Eksperci Grant Thornton będą za darmo rozliczali firmom darowizny przekazane na rzecz instytucji zmagającymi się z epidemią koronawirusa w Polsce.

Publikacja: 30.03.2020 15:45

Grant Thornton wspiera walkę z epidemią koronawirusa. Za darmo rozliczy firmom darowizny

Foto: Fotolia

dgk

Firma audytorsko-doradcza Grant Thornton postanowiła włączyć się do walki z epidemią i wywołanym nią kryzysem gospodarczym. Uruchomiła bezpłatną pomoc dla wszystkich przedsiębiorstw w Polsce, które przekazują służbom medycznym i sanitarnym darowizny – finansowe, rzeczowe czy poprzez świadczenie bezpłatnych usług. Eksperci Grant Thornton będą za darmo wspierać firmy w rozliczeniu tych darowizn od strony podatkowej, zwłaszcza w zakresie VAT i CIT, na bazie dotychczas funkcjonujących przepisów oraz regulacji wprowadzanych specustawą w ramach tzw. Tarczy Antykryzysowej.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Prawo drogowe
Egzamin na prawo jazdy będzie trudniejszy? Jest stanowisko WORD Warszawa
Sądy i trybunały
Krystyna Pawłowicz przeniesiona w stan spoczynku. Uchwała TK
Prawo w Polsce
Trybunał Konstytucyjny: mniej religii w szkołach jest bezprawne
W sądzie i w urzędzie
Dziedziczenie nieruchomości: prostsze formalności dla nowych właścicieli
W sądzie i w urzędzie
Od 1 lipca nowości w aplikacji mObywatel. Oto, jakie usługi wprowadzono