Akwizycja doprowadziła do powstania największego operatora kablowego w Polsce z 1,7 mln abonentów i zasięgiem 4,4 mln gospodarstw domowych. Jest to jedna z największych transakcji w sektorze mediów i nowych technologii w ostatnim czasie w Polsce.

Multimedia Polska jest znana w Polsce jako jeden z operatorów, który jako pierwszy wprowadzał na rynek nowe i innowacyjne produkty oraz usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jako jedni z pierwszych w kraju wprowadzili m.in. telewizję cyfrową dla klientów telefonicznych (IPTV), usługi pakietowe triple play, szerokopasmowy dostęp do internetu, cyfrową telewizję kablową w wysokiej rozdzielczości (HDTV) z kanałem komunikacji zwrotnej, a także wideo na żądanie (VoD), usługę multi-screen, udostępniającą treści wideo na tabletach i smartfonach oraz usługi dodatkowe np. usługę monitoringu on-line.

Vectra jest drugim pod względem liczby abonentów telekomunikacyjnym operatorem kablowym w Polsce. Obsługuje ponad 1 milion klientów w 439 miastach na terenie całego kraju.