PCF Group prowadzi założone w 2002 roku studio produkcyjne People Can Fly, i jest jednym z trzech najbardziej doświadczonych polskich producentów gier z segmentu AAA, tj. gier wysokobudżetowych charakteryzujących się wysoką jakością produkcji, dedykowanych na komputery osobiste (PC) oraz konsole PlayStation i Xbox.

Całkowita wartość oferty publicznej PCF Group przekroczyła 203 mln PLN. Oferta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – średnia stopa redukcji zapisów w transzy inwestorów indywidualnych wyniosła ponad 98%, a cena emisyjna dla inwestorów instytucjonalnych została ustalona powyżej ceny maksymalnej, co jest trzecim tego typu przypadkiem w historii polskiego rynku kapitałowego. 18 grudnia 2020 roku nastąpiło notowanie istniejących akcji i praw do akcji nowej emisji, a zgodnie z harmonogramem, pierwszy dzień notowania akcji nowej emisji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie przewidywany jest na styczeń 2021 roku.

Greenberg Traurig świadczył kompleksowe usługi doradztwa prawnego na rzecz spółki w związku z przekształceniem spółki w spółkę akcyjną oraz przygotowaniem i przeprowadzeniem pierwszej oferty publicznej akcji.

Transakcja była prowadzona przez Partnera Lokalnego Karolinę Dunin-Wilczyńską wraz z Associate Grzegorzem Sochą oraz wspierana przez Senior Associate Marka Kłeczka. Partner Ireneusz Matusielański nadzorował prace zespołu.