Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 23.04.2020 13:13 Publikacja: 23.04.2020 12:58
Foto: Adobe Stock
- Ogłoszone w kwietniu awanse są potwierdzeniem przekrojowych kompetencji koleżanek i kolegów z naszego zespołu, którzy wspólnie tworzą nowe, młode pokolenie prawników. Jako kancelaria opieramy swoją działalność na takich wartościach, jak ścisła współpraca i odważne wybieganie w przyszłość. Nieustająco aktualizujemy definicję prawnika przyszłości. Wszyscy ci, którzy dziś otrzymali promocję na stanowiska managing counsel i counsel, wypełniają tę definicję i są znakomitymi przykładami na to, jak można łączyć świeże spojrzenie, wieloletnie doświadczenie i proaktywne podejście do klienta i jego ciągle zmieniającego się otoczenia. To osoby, w których zarówno kancelaria, jak i rynek, widzi ogromny potencjał – powiedział Arkadiusz Krasnodębski, Partner Zarządzający kancelarii Dentons w Polsce.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Śmierć jednego z rodziców lub obu wiąże się z koniecznością podziału majątku, który po sobie zostawili. Dziedzic...
„Człowiek to najlepszy firewall” – to hasło tegorocznej konferencji Akademii cyberPEKAO – wydarzenia edukacyjnego zorganizowanego przez Bank Pekao S.A. Spotkanie było poświęcone jednemu z najważniejszych współczesnych wyzwań: jak budować odporność na cyberzagrożenia?
Sędzia z Wągrowca miał kupić butelkę wódki na stacji paliw, wypić alkohol i odjechać autem do domu. Sąd Najwyższ...
Byłych sędziów i prokuratorów nie chroni immunitet za czyny popełnione podczas pełnienia służby – orzekł w środę...
Żądania ministra Waldemara Żurka do zaprzestania orzekania przez sędziów Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Pub...
Rozbudowa szybkich sieci ładowania jest szczególnie ważna dla wzrostu sprzedaży samochodów ciężarowych, bez których trudno myśleć o dekarbonizacji – ocenia Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska.
Sędziowie po ukończeniu 65. roku życia będą mogli dalej wychodzić na sale rozpraw. Nie będą to tego potrzebowali...
Dziś wszystkie technologie, które będą pomagały przemysłowi w prognozowaniu i optymalizowaniu zużycia energii, są już dostępne. Redukcja strat i przestojów czy zwiększanie elastyczności systemu nigdy nie były prostsze – mówi Anna Nowak-Jaworska, prezeska Schneider Electric Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas