Reklama
Rozwiń

Magnusson doradzał Valad i Oaktree przy zakupie biurowców

Prawnicy z kancelarii Magnusson doradzali Valad i Oaktree Capital Management przy transakcji kupna Wiśniowy Business Park w Warszawie.

Publikacja: 06.08.2016 05:30

Andrzej Tokaj

Foto: Informacja Prasowa

Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii prawniczej Magnusson doradzało wspólnemu przedsięwzięciu Valad i Oaktree przy transakcji kupna czterech budynków biurowych w kompleksie Wiśniowy Business Park w Warszawie od Peakside Polonia Management.

Wiśniowy Business Park jest nowoczesnym kompleksem biurowym położonym w Warszawie, przy ul. 1 Sierpnia i ul. Iłżeckiej, na granicy dzielnic Mokotów i Włochy, 3 min od Lotniska Chopina na Okęciu oraz w odległości 3 km od centrum miasta.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Prawo drogowe
Egzamin na prawo jazdy będzie trudniejszy? Jest stanowisko WORD Warszawa
Sądy i trybunały
Krystyna Pawłowicz przeniesiona w stan spoczynku. Uchwała TK
Prawnicy
Kto najlepiej uczy przyszłych prawników w Polsce? Ranking „Rzeczpospolitej”
W sądzie i w urzędzie
Dziedziczenie nieruchomości: prostsze formalności dla nowych właścicieli
W sądzie i w urzędzie
Od 1 lipca nowości w aplikacji mObywatel. Oto, jakie usługi wprowadzono