Aktualizacja: 01.12.2016 04:45 Publikacja: 01.12.2016 05:00
1 zdjęcie
ZobaczPiotr Macieja, Brandon Ransley
Foto: Informacja Prasowa
Dentons Business Services EMEA (DBSE) jest wspólną inicjatywą dwóch regionów firmy – brytyjskiego, bliskowschodniego, afrykańskiego (UKMEA) i europejskiego. Poprzez skupienie w jednym miejscu funkcji realizowanych dotychczas w różnych biurach, DBSE wykorzystuje efektywniej efekt skali i zasoby obu regionów, dzięki czemu Dentons będzie mógł świadczyć swoim klientom usługi o jeszcze wyższej jakości.
„Otwarcie DBSE wyznacza początek realizacji naszej globalnej strategii usług wspólnych, mającej kluczowe znaczenie dla integracji biznesu, i której celem jest dalsze podniesienie jakości usług biznesowych świadczonych na rzecz naszych prawników" – powiedział Joe Andrew, Przewodniczący Rady Dentons. „Dentons jest obecny w 58 krajach na całym świecie. Zachowując policentryczną kulturę naszej firmy, przejawiającą się szacunkiem dla tradycji i wartości prawnych na poszczególnych rynkach, przywiązujemy jednocześnie dużą wagę do tego, aby zapewnić rosnącej liczbie klientów korzystających z usług naszych licznych biur w wielu regionach, korzyści wynikające z bycia jedną firmą".
Sędzia nie może być wyłączony od rozpoznania sprawy tylko dlatego, że został nominowany z rekomendacji organu n...
Sąd Najwyższy czeka rewolucja. Mniej izb, zmiana wyboru pierwszego prezesa czy okrojenie uprawnień prezydenta to...
Już niedługo absolwenci szkół średnich przystąpią do egzaminów maturalnych. Jakie warunki muszą spełnić, żeby zd...
W ramach deregulacji eksperci proponują, aby ZUS przejął obowiązki związane z rozliczaniem składek przez płatnik...
Warunków przyspieszenia transformacji technologicznej nad Wisłą jest wiele. Potrzebne są inwestycje w pracowników, w tym ich szkolenia, ale też dbałość o zdrowie. Nieodzowne są też ułatwienia natury prawnej i jak zawsze – finansowanie.
Nie trzy miesiące, ale jeden rok - tyle czasu będzie na złożenie oświadczenia przez rozwiedzionego małżonka o po...
My jesteśmy gotowi na wszystkie scenariusze. Wprowadziliśmy wiele nowych modeli samochodów osobowych, w tym SUV-y, crossovery i auta sportowe. Mamy też pojazdy użytkowe dla wszystkich rodzajów działalności – mówi Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas