Ranking WTR 1000 to jedyna publikacja, która rekomenduje indywidualnych ekspertów i ich kancelarii wyłącznie w dziedzinie prawa znaków towarowych oraz identyfikuje czołowych graczy branży w ponad 80 kluczowych jurysdykcjach na całym świecie. WTR 1000 przygotowywany jest przez branżowy portal World Trademark Review, jedyny na świecie niezależny, codzienny serwis informacyjny dla profesjonalistów poświęcony wyłącznie kwestiom dotyczącym znaków towarowych.

Jak podkreśla w swoim uzasadnieniu WTR 1000, mec. Dariusz Piróg, partner zarządzający kancelarii Patpol Legal błyskawicznie radzi sobie z naruszeniami, a ostatnio kancelaria jest zaangażowana w coraz większą liczbę postępowań sądowych dotyczących importu równoległego.

Mec. Dariusz Piróg został wyróżniony w kategorii indywidualnej i zaliczony do grona najlepszych, rekomendowanych specjalistów w Polsce zajmujących się postępowaniami sądowymi / sporami (enforcement / litigation) w zakresie naruszeń znaków towarowych. Jak powiedział jeden z ankietowych klientów kancelarii Patpol Legal „praca z Dariuszem to czysta przyjemność, dzięki jego responsywności, jasnym radom i niesamowicie dokładnemu oszacowaniu szans powodzenia danej sprawy."

- Wyróżnienie dla Patpol Legal w tak szacownym branżowym rankingu to ogromna satysfakcja a także motywacja do dalszego intensywnego rozwoju osobistego, jak i naszej kancelarii oraz ciągłej pracy nad jakością świadczonych przez nas usług. Chcemy zapewnić naszym klientom 100% satysfakcji ze współpracy z nami – komentuje mec. Dariusz Piróg, partner zarządzający Patpol Legal.