Reklama
Rozwiń

Nowy partner i szef praktyki procesowej Wierzbowski Eversheds Sutherland

Adwokat Stanisław Żemojtel awansowany został na stanowisko partnera i szefa praktyki rozwiązywania sporów kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds Sutherland. Henryk Romańczuk, dotychczas kierujący zespołem procesowym, jesienią bieżącego roku przejdzie na emeryturę.

Publikacja: 10.07.2017 11:42

Stanisław Żemojtel

Stanisław Żemojtel

Foto: materiały prasowe

Stanisław Żemojtel jest związany z kancelarią od 2006 roku. Specjalizuje się w postępowaniach sądowych, administracyjnych i arbitrażowych. W ostatnich latach prowadził wiele głośnych sporów związanych z inwestycjami infrastrukturalnymi. Posiada szczególne doświadczenie w doradztwie dla wiodących spółek z sektora telekomunikacyjnego, budowlanego i energetycznego. Reprezentował klientów w licznych postępowaniach przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz arbitrażach.

Stanisław Żemojtel był zaangażowany w większość sporów, które dotychczas prowadził jego poprzednik. – Daje to gwarancję, że sprawy naszych klientów przejdą płynnie w zaufane ręce – mówi Krzysztof Wierzbowski, partner zarządzający Wierzbowski Eversheds Sutherland.

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W sądzie i w urzędzie
Nowa funkcja w mObywatelu. Przyda się na starość
Praca, Emerytury i renty
Prawdziwy szał na świadczenie dla seniorów
Prawnicy
Kto najlepiej uczy przyszłych prawników w Polsce? Ranking „Rzeczpospolitej”
Edukacja i wychowanie
Jakie są najlepsze uczelnie w Polsce? Opublikowano ranking Perspektywy 2025
Zawody prawnicze
Ranking kancelarii prawniczych 2025. Znamy zwycięzców