„Awans Piotra jest wyrazem uznania dla jego wieloletniej współpracy z CDZ, wyjątkowej wiedzy, lojalności oraz konsekwentnie budowanych relacji z klientami, a także jego wkładu i wysiłku, jaki dotychczas włożył w rozwój naszej praktyki nieruchomościowej. Jesteśmy przekonani, że jego przygotowanie merytoryczne i zaangażowanie w połączeniu z tak dużym doświadczeniem, przełoży się na dalsze wzmocnienie naszej pozycji na rynku" – powiedział Andrzej Chajec, wspólnik zarządzający CDZ.

Piotr Zapalski ma ponad 16-letnie doświadczenie w zakresie prawa nieruchomości. Doradza na wszystkich etapach inwestycji budowlanych oraz transakcji nieruchomościowych, w tym w procesach finansowania inwestycji. Zajmuje się zagadnieniami z zakresu regulacji dotyczących planowania i zagospodarowania przestrzennego nieruchomości, prawa budowlanego oraz finansowania projektów nieruchomościowych.

Negocjuje umowy najmu, dzierżawy oraz sprzedaży nieruchomości, ustanawiania ograniczonych praw rzeczowych oraz ich zmian. Doradza przy umowach deweloperskich oraz umowach dotyczących ustanawiania odrębnej własności lokali.