Informację tę podał serwis kobieta.wp.pl.

Kancelaria Maruta Wachta została najlepszą firmą prawniczą w Polsce w 2018 roku w prestiżowym konkursie "The Lawyer European Awards". Była też wielokrotnie wyróżniana w kolejnych edycjach Rankingu Kancelarii Prawniczych "Rzeczpospolitej". Specjalizuje się w prawie nowych technologii, zamówieniach publicznych, ochronie danych osobowych, prawie własności intelektualnej i procesach sądowych.

Jak podaje Kinga Duda w LinkedIn, w kancelarii Maruta Wachta od miesiąca pracuje na stanowisku junior associate, czyli młodszego prawnika. Z Raport Hays 2018 podanego przez rynekprawniczy.pl  wynika, że młodszy prawnik w kancelarii może oczekiwać zarobków od 5 tys. do 7 tys. zł

Córka prezydenckiej pary ma 24 lata, w maju 2019 r. obroniła pracę magisterską na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła także kurs prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie w USA. Zna języki angielski i niemiecki. We wrześniu zdawała w Warszawie egzamin wstępny na aplikację adwokacką. Według portalu kobieta.wp.pl, w polu prawniczych zainteresowań Kingi Dudy są: międzynarodowe prawo handlowe i prywatne, postępowanie cywilne oraz metody alternatywnego sposobu rozstrzygania sporów.