Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 03.01.2018 09:10 Publikacja: 03.01.2018 09:10
Foto: materiały prasowe
Wojciech Fabrycki specjalizuje się w transakcjach fuzji i przejęć, transakcjach na rynku kapitałowym oraz arbitrażu. Jest ekspertem w zakresie inwestycji kapitałowych i transakcji M&A, a także w zakresie procesów restrukturyzacyjnych oraz finansowaniu projektów nieruchomościowych. Doradzał przy dziesiątkach transakcjach fuzji i przejęć m.in. na rzecz zagranicznych inwestorów strategicznych i finansowych (w tym funduszy private equity). Pełni funkcję arbitra w Sądzie Arbitrażowym przy KIG. Jest radcą prawnym, absolwentem Wydziału Prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Sąd Okręgowy w Białymstoku przyznał obywatelom Afganistanu po 5 tys. zł zadośćuczynienia w za niesłuszne zatrzym...
W czwartek Sąd Rejonowy w Pszczynie ogłosił wyrok w procesie trzech lekarzy, którzy w 2021 r. w Szpitalu Powiato...
Skierowałam do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w związku z publikacją adnotacji...
Przedsiębiorca prowadzący sklep internetowy musi zapewnić dostępność cyfrową świadczonych usług, a więc tak zmie...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
W aplikacji mObywatel pojawi się nowa funkcjonalność, która sprawi, że po kolizji drogowej nie trzeba będzie spi...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas