Wojciech Fabrycki specjalizuje się w transakcjach fuzji i przejęć, transakcjach na rynku kapitałowym oraz arbitrażu. Jest ekspertem w zakresie inwestycji kapitałowych i transakcji M&A, a także w zakresie procesów restrukturyzacyjnych oraz finansowaniu projektów nieruchomościowych. Doradzał przy dziesiątkach transakcjach fuzji i przejęć m.in. na rzecz zagranicznych inwestorów strategicznych i finansowych (w tym funduszy private equity). Pełni funkcję arbitra w Sądzie Arbitrażowym przy KIG. Jest radcą prawnym, absolwentem Wydziału Prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Tomasz Kudelski specjalizuje się w prawie spółek, prawie cywilnym, transakcjach fuzji i przejęć oraz sporach sądowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie transakcji handlowych. Doradzał przy szeregu transakcji fuzji i przejęć, a także w obsłudze procesów inwestycyjnych i transakcjach rynku kapitałowego na rzecz polskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych, w tym funduszy private equity, m.in. w zakresie inwestycji kapitałowych oraz finansowaniu projektów nieruchomościowych. Jest radcą prawnym, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Przed dołączeniem do warszawskiego zespołu Magnusson obaj prawnicy przez 10 lat byli związani z kancelarią Dubiński Fabrycki Jeleński i Wspólnicy (uprzednio Vogel, Dubiński i Wspólnicy). Wcześniej pracowali w kancelarii Grynhoff, Woźny i Wspólnicy oraz w kancelarii Fabrycki & Dudziuk. W zakresie transakcji kapitałowych doradzali w procesie inwestycyjnym na rzecz m.in.: ABRIS CEE Mid Market Fund, China Central and Eastern Europe Investment Cooperation Fund, Advent International, Poland Investment Fund oraz Poland Central Fund.

Aleksandra Rogalska specjalizuje się w transakcjach M&A, rynku kapitałowym oraz prawie korporacyjnym. Doradzała przy transakcjach na rzecz krajowych i zagranicznych spółek. Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej spółek, w tym spółek notowanych na warszawskiej giełdzie. Przed dołączeniem do warszawskiego biura Magnusson przez 7 lat pracowała w kancelarii Dubiński Fabrycki Jeleński i Wspólnicy. Jest radcą prawnym, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

- Dołączenie Wojtka Fabryckiego i jego zespołu to ważny moment dla kancelarii Magnusson Tokaj i Partnerzy – komentuje Andrzej Tokaj, Senior Partner w kancelarii. - Jesteśmy przekonani, że doświadczenie tego zespołu wzmocni ofertę dla naszych klientów - dodaje.