Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 17.04.2018 21:00 Publikacja: 17.04.2018 21:00
Foto: Adobe Stock
W dyskusji na temat transportu zbiorowego w regionie wezmą udział m.in. Jakub Faryś – prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego, Cezary Grabarczyk – poseł PO, Kazimierz Karolczak – przewodniczący Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, Janusz Kubicki – prezydent miasta Zielona Góra, Radosław Włoszek – prezes zarządu Kraków Airport, i Szałwa Ogbaidze – członek Rady Miasta Tbilisi. Debatę poprowadzi Adrian Furgalski. Dyskusję poprzedzi rozmowa z cyklu „Historie sukcesu" z Piotrem Grzymowiczem. Prezydent Olsztyna opowie o jedynym w Polsce reaktywowanym po 50 latach systemie komunikacji tramwajowej.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W sobotę rano doszło do awarii systemu zarządzania ruchem lotniczym ATM_P 21 w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrz...
Po wprowadzeniu polskich kontroli ciężarówki dłużej czekają na wjazd do kraju. Dla krajowych transportowców jedn...
Po inwazji na Ukrainę Rosjanie i wprowadzeniu zachodnich sankcji Rosjanie chcieli przestawić przemysł lotniczy n...
To koniec arabskiej przygody Wizz Aira. Po ponad pięciu latach 1 września 2025 r. węgierski przewoźnik zamknie s...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
Dlaczego Ryanair zdecydował się na podpisanie wieloletniej umowy z lotniskiem w Modlinie? Powodów jest kilka. Gł...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas