Reklama

Trudny start rejsów zagranicznych

Rządowe rozporządzenie pozwalające na powrót do zagranicznych przewozów pasażerskich ukazało się zaledwie na trzy godziny przed wejściem w życie.

Aktualizacja: 18.06.2020 06:14 Publikacja: 18.06.2020 06:00

Trudny start rejsów zagranicznych

Foto: Bloomberg

Wprawdzie wiadomo było, że od 17 czerwca będziemy mogli latać za granicę, ale nie było wiadomo dokąd. Tej wiedzy nie miały ani lotniska, ani Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, ani linie lotnicze, w tym LOT. Najbardziej zaskoczeni byli ci, którzy kupili bilety na rejsy Wizz Air do Wielkiej Brytanii, Szwecji oraz Portugalii i na lotniskach dowiedzieli się, że rząd na podróże do tych krajów na razie nie wyraża zgody ze względu na wysoką tam liczbę zachorowań.

Pozostało jeszcze 90% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Transport
Norweski przekręt. Flota cieni rejestrowana na firmę z Oslo
Transport
Inwazja rosyjskich dronów uderzyła w polskie lotnictwo cywilne
Transport
Rosyjski przemysł lotniczy zamiera. Przepaść między Rosją a USA i resztą świata
Transport
Zakłócenia w ruchu lotniczym przez rosyjskie drony to duży koszt dla przewoźników
Transport
Loty w Polsce opóźnione i odwołane po wtargnięciu rosyjskich dronów
Reklama
Reklama