Aktualizacja: 08.02.2018 10:29 Publikacja: 08.02.2018 10:29
Eric Schulz
Foto: Bloomberg
W pierwszym wywiadzie udzielonym po przejściu w styczniu do Airbusa z Rolls-Royce stwierdził, że musi przyspieszyć sprzedaż obu typów samolotów, A330neo i większych A350-1000, bo popyt na średnie A350-900 jest duży. Optymizmem napawają wyniki próbnych lotów A330neo, unowocześnionej wersji najbardziej dotychczas kupowanego samolotu szerokokadłubowego tej firmy, która ma wejść do eksploatacji tego lata — stwierdził podczas salonu lotniczego w Singapurze. — Jestem dużym optymistą odnośnie do sprawdzonych osiągów tego samolotu — dodał.
Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.
Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Wiadomo już, co było przyczyną pożaru samolotu British Airways, który zablokował londyńskie lotnisko Gatwick, pr...
Jeśli nie dojdzie do porozumienia handlowego z Waszyngtonem, Komisja Europejska gotowa jest do wprowadzenia ceł...
Uber zawiódł inwestorów niższymi od oczekiwań przychodami za pierwszy kwartał 2025 roku. Akcje firmy tąpnęły naw...
Rząd USA nie da pieniędzy na połączenie superszybkiej kolei z Los Angeles do San Francisco – powiedział dziennik...
Konflikt indyjsko-pakistański spowodował kolejne zakłócenia w podróżach lotniczych. Kilku przewoźników azjatycki...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas