Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 05.03.2018 17:21 Publikacja: 05.03.2018 17:13
Foto: materiały prasowe
Pismo "Challenges" podało, że Airbus zamierza przenieść albo zlikwidować 3600 etatów z powodu mniejszego rytmu produkcji A380 i A400M.
Airbus zareagował na to komunikatem: "Wyżsi przedstawiciele kierownictwa Airbusa spotkają sio 7 marca z europejską radą pracowniczą dla wyjaśnienia zapowiadanych wcześniej ograniczeń w produkcji A380 i A400M i omówienia związanych z tym implikacji dla zatrudnienia. Airbus głęboko ubolewa, że postępowanie w tej bieżącej sprawie zostało zakłócone przeciekiem do mediów, co spowodowało przesadną informację o rzekomych redukcjach miejsc pracy w 4 krajach".
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W sobotę rano doszło do awarii systemu zarządzania ruchem lotniczym ATM_P 21 w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrz...
Po wprowadzeniu polskich kontroli ciężarówki dłużej czekają na wjazd do kraju. Dla krajowych transportowców jedn...
Po inwazji na Ukrainę Rosjanie i wprowadzeniu zachodnich sankcji Rosjanie chcieli przestawić przemysł lotniczy n...
To koniec arabskiej przygody Wizz Aira. Po ponad pięciu latach 1 września 2025 r. węgierski przewoźnik zamknie s...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
Dlaczego Ryanair zdecydował się na podpisanie wieloletniej umowy z lotniskiem w Modlinie? Powodów jest kilka. Gł...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas