Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 03.04.2018 11:00 Publikacja: 27.03.2018 22:25
Foto: Bloomberg
Rozwinie się głównie siatka europejska, chociaż jest jeden długodystansowy rodzynek – rejsy LOT z Warszawy do Singapuru, które ruszą 15 maja.
Największą ofertę dla polskich podróżnych będą miały latem 2018 r. linie niskokosztowe, zwłaszcza Wizz Air i Ryanair. To oznacza, że polecimy relatywnie tanio, chociaż nasz rynek podróży lotniczych rośnie tak szybko, że niskie ceny oferują również w coraz częstszych promocjach. Z wyjątkiem kilku mniejszych lotnisk praktycznie wszystkie polskie porty zapowiadają w tym roku dwucyfrowy wzrost liczby odprawionych pasażerów.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W sobotę rano doszło do awarii systemu zarządzania ruchem lotniczym ATM_P 21 w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrz...
Po wprowadzeniu polskich kontroli ciężarówki dłużej czekają na wjazd do kraju. Dla krajowych transportowców jedn...
Po inwazji na Ukrainę Rosjanie i wprowadzeniu zachodnich sankcji Rosjanie chcieli przestawić przemysł lotniczy n...
To koniec arabskiej przygody Wizz Aira. Po ponad pięciu latach 1 września 2025 r. węgierski przewoźnik zamknie s...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
Dlaczego Ryanair zdecydował się na podpisanie wieloletniej umowy z lotniskiem w Modlinie? Powodów jest kilka. Gł...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas