Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 23.10.2017 14:36 Publikacja: 23.10.2017 14:18
Foto: Adobe Stock
Wzorowana na paczkomatach InPostu sieć Parcel Technik ma liczyć do 400 punktów już pod koniec przyszłego roku. Spółka - w odróżnieniu od InPostu - udostępni maszyny różnym firmom kurierskim. Liczy na szerokie porozumienie z przedstawicielami branży logistycznej.
Parcel Technik z grupy Midven (również notowanej na NC) przygotował finansowanie projektu w oparciu o środki własne oraz możliwe pozyskanie kapitału z emisji akcji. Spółka uchwaliła w ostatnim czasie kapitał docelowy, który może być pomocny w finansowaniu sieci tzw. skrytkomatów. Dysponuje także porozumieniem z firmą leasingową.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W sobotę rano doszło do awarii systemu zarządzania ruchem lotniczym ATM_P 21 w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrz...
Po wprowadzeniu polskich kontroli ciężarówki dłużej czekają na wjazd do kraju. Dla krajowych transportowców jedn...
Po inwazji na Ukrainę Rosjanie i wprowadzeniu zachodnich sankcji Rosjanie chcieli przestawić przemysł lotniczy n...
To koniec arabskiej przygody Wizz Aira. Po ponad pięciu latach 1 września 2025 r. węgierski przewoźnik zamknie s...
Dlaczego Ryanair zdecydował się na podpisanie wieloletniej umowy z lotniskiem w Modlinie? Powodów jest kilka. Gł...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas