Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 01.03.2021 08:38 Publikacja: 01.03.2021 08:06
Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński
Jednocześnie Trybusz wyraził wątpliwość czy - jak mówił główny doradca premiera ds. COVID-19 prof. Andrzej Horban - należałoby przerwać szczepienia nauczycieli. Jego zdaniem rozpoczęte szczepienia należy skończyć i do czasu wyszczepienia grupy zero, seniorów i nauczycieli nie szczepić przedstawicieli innych grup.
Pytany o prognozy prof. Horbana, który mówił, że w pesymistycznym wariancie w Polsce możemy mieć wkrótce 40 tys. zakażeń koronawirusem dziennie, Trybusz przyznał, że trudno rozstrzygnąć, który wariant się sprawdzi.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Ołha Stefaniszyna rozpoczęła swoją misję...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Rosjanie informują o atakach na ukraińsk...
Donald Trump ogłosił, że USA nałożą twarde sankcje na Rosję tylko wtedy, gdy wszystkie państwa NATO przestaną ku...
NATO ogłosiło rozpoczęcie operacji „Wschodni Strażnik” (ang. „Eastern Sentry”), której celem jest wzmocnienie ob...
Gośćmi jedenastego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” Mateusza Grzeszczuka byli dr Michał Sadłowski, Centrum...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas