Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 09.09.2020 17:59 Publikacja: 09.09.2020 17:46
Foto: AdobeStock
13-letni Linden Cameron, który choruje na zespół Aspergera, przebywa w ciężkim stanie w szpitalu po tym, jak jeden z policjantów strzelał do dziecka podczas interwencji.
Jak powiedziała matka chłopca, Golda Barton, dzwoniąc pod numer 911 była pewna, że policja udzieli jej pomocy i użyje „możliwie najmniejszej siły”.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
W ostatnich dniach wiele osób otrzymało alerty RCB związane z naruszeniem polskiej przestrzeni powietrznej. W ni...
Jerzy Giedroyc uważał, że niepodległość naszych wschodnich sąsiadów gwarantuje niepodległość Polski, dlatego pow...
Patrycja Wiżgała i Łukasz Knapczyk z Lwówka Śląskiego po zaledwie dobie od narodzin syna Antosia zostali pozbawi...
Pomnik Stefana Starzyńskiego na placu Bankowym jest notorycznie zanieczyszczony. Problem, o którym pisaliśmy 15...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas