Reklama

Lotnisko Chopina: Uważajcie z Pokemonami

- W pogoni za Pokemonami na lotnisku prosimy nie wchodzić w miejsca, gdzie dostęp jest zakazany, bo grozi to poważnymi konsekwencjami – apeluje warszawski portu lotniczy.

Aktualizacja: 17.07.2016 23:10 Publikacja: 17.07.2016 17:26

Lotnisko Chopina: Uważajcie z Pokemonami

Foto: PAP/EPA

Gra Pokemon Go bije rekordy popularności na świecie. Aplikacja zadebiutowała 5 lipca i szybko stała się hitem. W niecały tydzień stała się najpopularniejszą mobilną grą w Stanach Zjednoczonych, ale zaraz potem też w Europie i w Azji. Przegoniła już Twittera pod względem liczby użytkowników.

Od soboty oficjalnie Pokemony stały się dostępne w Polsce, choć wcześniej nasi rodacy obchodzili zabezpieczenia i ściągali aplikacje na swoje urządzenia. Teraz oficjalnie grę można pobrać ze sklepu Google Play oraz w Apple App Store.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Społeczeństwo
Zakopane chce nowego podatku od turystów. Projekt trafił do Sejmu
Społeczeństwo
Niż genueński nad Polską. Ostrzeżenia trzeciego stopnia dla części kraju
Społeczeństwo
Zwołano sztab kryzysowy w siedzibie RCB. „Słuchaj poleceń służb”
Społeczeństwo
W Stargardzie nie było cholery, ale jest kolejne podejrzenie w innym rejonie Polski
Materiał Promocyjny
Nie tylko okna. VELUX Polska inwestuje w ludzi, wspólnotę i przyszłość
Reklama
Reklama