Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 17.06.2015 18:54 Publikacja: 16.06.2015 21:08
Foto: archiwum prywatne
Rzeczpospolita: Do pracy w CBA zgłaszają się tłumy chętnych, w końcu praca agenta specjalnego rozpala naszą wyobraźnię. Czy akcje pod przykrywką to częsta metoda pracy w służbach?
Tomasz Aleksandrowicz: Nie wiemy, bo służby ściśle strzegą informacji o takich akcjach. Tego typu praca pociąga za sobą olbrzymie ryzyko. I nie chodzi tylko o to, że przez czyjś zbyt długi język służbom może się nie udać wykonać jakichś czynności operacyjnych czy pozyskać cennych informacji. W grę wchodzi bezpieczeństwo funkcjonariuszy. Oni, pracując pod przykrywką, często ryzykują własne życie.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Wielkie otwarcie już we wtorek 9 września! Highline Warsaw, nowa atrakcja turystyczna na szczycie Varso Tower –...
Nagranie z incydentem, który miał miejsce po meczu Kamila Majchrzaka z Karenem Chaczanowem, w ciągu kilku godzin...
W szkołach i przedszkolach prowadzonych przez miasto stołeczne Warszawę w tym roku szkolnym pracować będzie 31 t...
„Czy Pani/Pana zdaniem należałoby wrócić do obowiązkowych prac domowych w szkołach podstawowych?” – takie pytani...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas