Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 16.10.2017 06:46 Publikacja: 16.10.2017 05:28
Foto: stock.adobe.com
W Indiach wiele osób uznało sprawę za przypadek tzw. miłosnego dżihadu - terminu używanego na określenie domniemanego uwodzenia wyznających hinduizm kobiet przez muzułmanów tylko po to, by doprowadzić do ich konwersji na islam.
Jak odnotowuje BBC małżeństwa z muzułmanami od dawna budziły niechęć w konserwatywnych, indyjskich rodzinach - ale przekonanie, że muzułmanie uwodząc Hinduski prowadzą wojnę religijną to stosunkowo nowe zjawisko.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Minister Kultury i Turystyki Turcji, Mehmet Nuri Ersoy, ogłosił, że archeolodzy odkryli w Karahan Tepe filar w k...
Myślę, że każdy rozumie grozę rosyjskich zbrodni. To, czego ludzie za granicą nie dostrzegają, to istota okupacj...
Szwedzka aktywistka Greta Thunberg, która została zatrzymana na pokładzie jednej z jednostek Flotylli Sumud, pró...
Setki wspinaczy utknęły po tybetańskiej stronie Mount Everestu (8849 m n.p.m.), najwyższego szczytu na świecie....
Ambasada Polski we Włoszech nie kryje oburzenia aktem wandalizmu wobec pomnika Jana Pawła II, znajdującego się w...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas