Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 23.06.2018 12:26 Publikacja: 23.06.2018 12:16
Foto: Fotorzepa/ Łukasz Solski
Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kobieta dokonywała przestępstw również w województwach dolnośląskim i małopolskim.
Zgłoszenia w sprawie kradzieży portfeli, pieniędzy i dokumentów. Policjanci przesłuchali świadków i zabezpieczyli nagrania z monitoringu.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
W Polsce wzrasta „popularność oraz skłonność do radykalizacji” grup kwestionujących obowiązujący porządek prawny...
W miejscowości Przymiarki w województwie lubelskim odnaleziono kolejnego drona – poinformowało Ministerstwo Spra...
Lubelskie służby badają okoliczności upadku i rozbicia się niezidentyfikowanego obiektu, którego szczątki spadły...
Czterech cudzoziemców skazanych w Polsce za szpiegostwo na rzecz Rosji, aby uniknąć deportacji, złożyło wnioski...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas