Reklama
Rozwiń

Gwałt za gwałt. Koszmarne zadośćuczynienie za zbrodnię

Policja w Pakistanie aresztowała 12 osób, które są zamieszane w sprawę gwałtu. Przestępstwo miało być zadośćuczynieniem za dokonaną wcześniej zbrodnię.

Aktualizacja: 27.03.2018 15:18 Publikacja: 27.03.2018 15:14

Gwałt za gwałt. Koszmarne zadośćuczynienie za zbrodnię

Foto: AdobeStock

Jak informuje "The Independent”, 20 marca w pakistańskiej prowincji Pendżab doszło do gwałtu. Gdy sprawa wyszła na jaw, aby ustalić formę zadośćuczynienia, spotkały się rodziny gwałciciela oraz jego ofiary. Rodzina zgwałconej kobiety miała zachować milczenie, pod warunkiem, że brat ofiary zgwałci siostrę napastnika.

Rodziny spisały umowę, która zrealizowana została następnego dnia. Gdy policja dowiedziała się o sytuacji, aresztowano 12 zamieszanych w sprawę osób.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Przestępczość
Polak zamordowany w okolicach Aten. Greckie media podały nazwisko
Przestępczość
Nadzy Etiopczycy na ulicach Lubina - to ofiary brutalnego porwania
Przestępczość
Japonia: Pierwsza egzekucja od 2022 roku. Stracono „zabójcę z Twittera”
Przestępczość
Wietnam kończy z karaniem śmiercią za wywoływanie wojny
Przestępczość
Strzelanina w USA. Wśród ofiar ośmiomiesięczne dziecko