Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 01.04.2019 09:08 Publikacja: 01.04.2019 08:54
Foto: AdobeStock
Jak tłumaczył w marcu minister zdrowia Łukasz Szumowski, to odpowiedź na oczekiwania pacjentów. – Tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny i operacje zaćmy są niezwykle istotne, bo brak dobrego widzenia prowadzi do strat zdrowotnych i pogorszenia jakości życia – mówił minister Szumowski.
Dotychczas placówki wykonujące badania w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia mogły przyjmować pacjentów, dopóki nie wyczerpał im się limit. Od dzisiaj ta bariera znika. - Zapłacimy za tyle badań, ile zostanie wykonane – obiecał Łukasz Szumowski.
Każdy sprawdzi wysokość przyszłej emerytury przez internet. Budżet państwa nie poniesienie z tego tytułu żadnych...
Od 1 lipca zaczną obowiązywać nowe, ostrzejsze wymogi na egzaminie na prawo jazdy. Za rozporządzeniem w tej spra...
Od lipca ruszają wypłaty renty wdowiej. Na przelewy czeka ponad milion seniorów, którzy już złożyli wnioski o no...
Za nami gala 23. edycji rankingu kancelarii prawniczych. Na podium stanęły największe i najlepsze zespoły adwoka...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
I Prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Manowska przyznała, iż nie jest pewne, czy SN zdąży z rozpatrzeniem protest...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas