Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 13.05.2019 08:24 Publikacja: 13.05.2019 08:10
Foto: Fotolia
Rodzice chcą mieć coraz większy wpływ na to, co dzieje się w szkole. W piątek podczas trzecich obrad rządowego oświatowego okrągłego stołu poinformowali, że opracowali projekt zmian prawa oświatowego, który rozszerza kompetencje rad rodziców w oświacie.
Powołanie podstolika rodziców zainicjowano po pierwszych obradach okrągłego stołu, które odbywały się 26 kwietnia. Pierwotnie dyskusje prowadzone były przy czterech podstolikach. Jeden z nich dotyczył nauczycieli, drugi uczniów, trzeci nowoczesnej szkoły, a czwarty jakości w systemach nauczania.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Warszawski sąd przyznał odszkodowanie pominiętemu w naborze do pracy kandydatowi, którego rekruter nazwał „morde...
Nie sposób uznać, by po rozpadzie konkubinatu, związek został nierozliczony, bo jeden z partnerów zakładał, że m...
W niektórych sytuacjach przyznaną kategorię wojskową można zmienić. Podstawą do tego może być aktualny stan zdro...
Wrzesień jest uznawany za jeden z najlepszych miesięcy na grzybobranie. Wystarczy kilka dni deszczu, po których...
Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE z 19 czerwca 2025 r. nie jest powodem do odstąpienia przez Sąd Najwyższy od t...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas