Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 16.07.2025 03:52 Publikacja: 22.03.2024 17:45
Sławomir Mentzen, jeden z liderów Konfederacji, w Sejmie.
Foto: PAP/Leszek Szymański
Głos na Koalicję Obywatelską zadeklarowało 29 proc. ankietowanych. To tyle samo, ile we wszystkich badaniach CBOS w tym roku. Jeszcze pod koniec zeszłego KO notowała poparcie co czwartego pytanego (24-25 proc.). Na drugim miejscu w sondażu znalazło się Prawo i Sprawiedliwość — obecnie chce na nie zagłosować 24 proc. odpowiadających. W tym przypadku w ciągu ostatnich dwóch tygodni poparcie wzrosło minimalnie — urosło o 1 pkt. proc., wracając do poziomu z przełomu stycznia i lutego. Jeszcze w grudniu i na początku stycznia to Zjednoczona Prawica mogła liczyć na 29-30 proc. wskazań.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Coraz bliżej zapowiadanej rekonstrukcji rządu. Ale z naszych ustaleń wynika, że w rządzie i samej Platformie Oby...
Sławomir Mentzen znów będzie pił piwo, tym razem z politykami i to przez całe lato. Nie ze wszystkimi jednak, bo...
Decyzja Andrzeja Dudy o ułaskawieniu Roberta Bąkiewicza to gest podważający autorytet państwa i wspierający prze...
„Czas na jednoznaczną, zdecydowaną reakcję służb. Dość kłamstw godzących w dobre imię Polski!” - napisał w media...
Polska nauka zasługuje na osobny, mocny „silnik”. Własne ministerstwo będzie tego gwarancją – mówi „Rzeczpospoli...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas