Reklama

Posłanka PO: Grożą mi, że nie dożyję przyszłego roku

Posłanka PO Agnieszka Pomaska poinformowała na Twitterze, że złożyła zawiadomienie do prokuratury w związku z otrzymywanymi przez nią groźbami karalnymi.

Aktualizacja: 16.08.2019 13:06 Publikacja: 16.08.2019 09:48

Agnieszka Pomaska, posłanka PO

Agnieszka Pomaska, posłanka PO

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Pomaska w tweecie cytuję jedną z takich gróźb ("nie dożyjesz przyszłego roku") i dodaje, iż "zbieżność czasowa wskazuje, że ma to związek ze sposobem przedstawiania mnie przez telewizję publiczną w ostatnich dniach".

W ostatnich dniach Pomaska pytana przez dziennikarza TVP Info o sprawę szefa klubu PO Sławomira Neumanna w sprawie którego agenci CBA złożyli zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa po kontroli dotyczącej prawdziwości i prawidłowości oświadczeń o stanie majątkowym posła za lata 2013-2018, odparła, że "TVP Info manipuluje i kłamie".

Dopytywana o sprawę Neumanna Pomaska dodała, że "z kimś kto kłamie nie rozmawiamy". - A państwo (TVP Info - red.) te kłamstwa sankcjonują - dodała.

Po zaprezentowaniu materiału dziennikarz, który zadawał Pomasce pytania podkreślił, że jej zarzuty są "nieuzasadnione" i dodał, że politycy Platformy Obywatelskiej pytani o niewygodne tematy próbują grać w "taką grę, znaną z dzieciństwa, ona się nazywała 'pomidor'".

Reklama
Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Rosyjskie drony nad Polską. Andrzej Duda: Rosja przetestowała Polskę
Polityka
Sondaż: Władysław Kosiniak-Kamysz czy Mariusz Błaszczak? Kto lepszym szefem MON?
Polityka
„Polityczne Michałki”: Rosyjskie drony, kryzys Szymona Hołowni i polityczne manewry Konfederacji
Polityka
Jarosław Kaczyński komentuje słowa Donalda Trumpa. „Ja uważam inaczej”
Reklama
Reklama