Reklama
Rozwiń
Reklama

Wypadek samochodu Beaty Szydło w Oświęcimiu. Premier jest potłuczona

W Oświęcimiu doszło do kolizji kolumny rządowej. Premier Beata Szydło jest potłuczona. W nocy premier Szydło i ciężej ranny funkcjonariusz BOR zostali przetransportowani do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Aktualizacja: 11.02.2017 09:26 Publikacja: 10.02.2017 18:13

Wypadek samochodu Beaty Szydło w Oświęcimiu. Premier jest potłuczona

Foto: PAP/Andrzej Grygiel

Do zdarzenia doszło w Oświęcimiu. Kolumna samochodów rządowych jechała główną drogą, gdy z podporządkowanej wyjechało inne auto. Pojazd uderzył w rządową limuzynę. Samochód, którym podróżowała premier Szydło musiał zjechać z drogi.

Jeden z funkcjonariuszy BOR ma złamaną nogę, drugi odniósł lżejsze obrażenia. Beata Szydło jest potłuczona. Została przewieziona do szpitala na rutynowe badania. Tam lekarze zdecydowali o przetransportowaniu premier do szpitala na Szaserów w Warszawie. Do stolicy premier poleciała śmigłowcem LPR. Dyrektor LPR Robert Gałązkowski podał, że w trakcie lotu nie doszło do jakiejkolwiek zmiany jeżeli chodzi o stan zdrowia premier. Została ona przekazana zespołowi szpitalnego oddziału ratunkowego.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Polityka
Tusk: Prezydent zablokował promocję oficerów wywiadu. Nawrocki: Premier kłamie
Polityka
Najnowszy sondaż partyjny CBOS pełen zaskoczeń, choć lider bez zmian
Polityka
Polityczne wejście Mariana Banasia. Zakłada stowarzyszenie. Kolejna będzie partia?
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Polityka
PiS na wojnie bez końca z Braunem i Konfederacją, Marsz Niepodległości sprawdzi kondycję prawicy
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama