Reklama

Śmiszek: Kwaśniewski pokazuje, jak zwyciężać mamy

Posłowie Lewicy spotkają się w Sejmie z byłym prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim. - Jesteśmy mu bardzo wdzięczni, że znalazł czas, żeby nam powiedzieć, jaką ścieżką iść - powiedział w programie #RZECZoPOLITYCE poseł Krzystof Śmiszek.

Aktualizacja: 13.11.2019 11:18 Publikacja: 13.11.2019 09:04

Śmiszek: Kwaśniewski pokazuje, jak zwyciężać mamy

Foto: tv.rp.pl

zew

We wtorek rozpoczęło się pierwsze posiedzenie Sejmu IX kadencji. W wygłoszonym orędziu prezydent Andrzej Duda apelował o parlamentarny język debaty.

- Proszę o taki język, który nie będzie obrażał. Proszę, żeby język debaty nie był radykalny, żeby był językiem szacunku - mówił. - Bardzo proszę, żeby zachowania, które mają miejsce w Sejmie były zachowaniami o charakterze twórczym, a nie zachowaniami o charakterze destrukcyjnym, żeby zachowania także nie gorszyły - dodał.

Pozostało jeszcze 88% artykułu

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
Bank Pekao uczy cyberodporności
Polityka
Zuzanna Dąbrowska: Nawrocki buduje pozycję poza Kaczyńskim
Polityka
Siewiera: Priorytety Putina się nie zmieniły, Donbas to tylko brama do prawdziwego celu
Polityka
Spięcie między szefem MSZ Węgier a Radosławem Sikorskim. Poszło o decyzję polskiego sądu
Materiał Promocyjny
Stacje ładowania dla ciężarówek pilnie potrzebne
Polityka
Dr Jacek Kucharczyk o zniknięciu PO: To jest dokończenie
Materiał Promocyjny
Nowy Ursus to wyjątkowy projekt mieszkaniowy w historii Ronsona
Reklama
Reklama