Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 10.09.2025 00:37 Publikacja: 06.06.2025 15:30
Piłkarze Paris Saint-Germain z pucharem Ligi Mistrzów pojechali prosto do prezydenta Emmanuela Macrona
Foto: EPA/Thomas Padilla/pap
Historia zatoczyła koło. W sobotę 31 maja na Allianz Arenie w Monachium zakończyła się pewna era w futbolu. W finale Ligi Mistrzów PSG pokonało Inter Mediolan 5:0. Dzień później najbardziej prestiżowe trofeum klubowe w Europie znalazło się w Paryżu. To w tym mieście narodziła się idea rozgrywek, na stadionie Parc des Princes odbył się w 1956 roku pierwszy finał Pucharu Europy Mistrzów Krajowych. Trofeum trafiło więc do kolebki.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Film „Zniknięcia” okazał się przyjemnym horrorem. Historia zaginięcia dzieci, które pewnego dnia wyszły z domu i...
W powieści Elżbiety Cherezińskiej Chrobry przedstawiony jest jako swój chłop, co to i wypić, i pochędożyć lubi....
„Przyjaciele muzeum” to lektura długa i żmudna. Nie przynosi, niestety, adekwatnej satysfakcji czytelniczej.
„Mafia: The Old Country” funduje wycieczkę na Sycylię z początków XX w.
„Lato 69” nie jest wyłącznie sprośną komedią młodzieżową, choć kilku pikantnych scen faktycznie tu nie brakuje.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas