Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 03.02.2016 10:31 Publikacja: 03.02.2016 10:31
Foto: 123RF
Posłowie PO zażądali dymisji wiceministra, a poseł Kropiwnicki napisał, że twierdzenia, jakoby w jego mieszkaniu była agencja towarzyska, „są prawnie niedopuszczalne i mogą stanowić zniesławienia".
– Nie było moją intencją przedstawienie posła Kropiwnickiego jako osoby, która prowadzi agencję – odpowiedział z kolei wiceminister – a jeżeli ktoś tak te słowa zrozumiał, to bardzo przepraszam. Intencją było przedstawienie sprawy listu mieszkańców Legnicy.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Obecna koalicja miała szansę odwrócić trend i stworzyć bardziej przejrzysty, przewidywalny system podatkowy. Zam...
Koalicja rządząca „odziedziczyła” po poprzednikach wymiar sprawiedliwości pogrążony w chaosie. Po dwóch latach ó...
Kiedy przed niemal rokiem pisaliśmy na tych łamach o konieczności szybkiej i racjonalnej implementacji do polski...
Przepisy unijne z zakresu konkurencji mają zapewnić przedsiębiorstwom sprawiedliwe i równe warunki prowadzenia d...
Cel nie zawsze uświęca środki. Nie jest rzeczą sędziów zawieranie wątpliwych prawnie kompromisów o zabarwieniu q...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas