Rusza pierwszy etap inwestycji. Na osiedlu Neo Natolin powstaną domy w zabudowie bliźniaczej. - Będą połączone jedynie garażami – zapowiada deweloper, firma Real Management. Budynki staną na działkach o powierzchni od ok. 580 do 990 mkw. 70 proc. parceli przypisanej do każdego domu będzie biologicznie czynne. Wykonawcą prac w pierwszym etapie inwestycji są firmy DTM i Totalbud.

–Według harmonogramu pierwsze domy będą gotowe na przyjęcie mieszkańców w trzecim kwartale 2024 roku – zapowiada cytowany w komunikacie Jerzy Motz, przewodniczący rady nadzorczej spółki Real Management. – Wierzymy w potencjał tej inwestycji. Poza projektem architektonicznym wyróżnia ją także położenie – z jednej strony zapewniające łatwy dostęp do tętniącego życiem centrum Warszawy, a z drugiej – do terenów zielonych - wskazuje.  Niedaleko osiedla są szkoły, przedszkola, centra medyczne, sklepy spożywcze, restauracje i tereny zielone.

Autorem projektu architektonicznego całego osiedla jest pracowania APA Wojciechowski. Firma Internity Home wesprze mieszkańców w projektowaniu i aranżacji wnętrz.

Real Management rozpoczął już sprzedaż domów.  Inwestycja jest trzecim osiedlem jednorodzinnym budowanym przez firmę. Ma ona w swoim portfolio także Rezydencje Chojnów (30 domów) i Rezydencje Pałacowa z 48 budynkami premium.