HB1820 we Wrocławiu to inwestycja Eiffage Immobilier Polska. Generalnym wykonawcą jest spółka  Eiffage Polska Budownictwo. W siedmiopiętrowym budynku znajdzie się  96 mieszkań o powierzchni od 27 do 100 mkw. – od kawalerek po lokale z czterema pokojami. W budynku zaplanowano lobby z recepcją, gdzie znajdą się lustra Oskara Zięty.

W podziemnym garażu będzie 115 miejsc parkingowych. Zakończenie prac budowlanych deweloper zapowiada na trzeci kwartał tego roku. Większość lokali została sprzedana. W ofercie jest jeszcze niespełna 30 proc. mieszkań.

Eiffage Immobilier Polska buduje osiedla mieszkaniowe, lokale na wynajem, nieruchomości komercyjne i handlowe. W portfolio spółki są apartamenty Villa Sadyba w Warszawie, Dom przy Źródle w Starym Podgórzu w Krakowie i Stalowa 27 –  kamienica w sercu stołecznej Pragi.

Deweloper prowadzi teraz dwie inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu: Atmo na Kępie Mieszczańskiej i HB 1820 na Przedmieściu Oławskim. Kolejne inwestycje firma planuje w dużych aglomeracjach w Polsce.