Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 16.06.2025 09:49 Publikacja: 30.03.2022 15:08
Skyliner
Foto: Mat. prasowe
Platforma inwestycyjna Capital.com ma biura w Wielkiej Brytanii, na Gibraltarze, w Australii i na Cyprze. Cytowany w komunikacie Jonathan Squires, prezes Grupy Capital.com, mówi, że w ciągu ostatnich pięciu lach zatrudnienie w jego firmie wzrosło prawie pięciokrotnie. - Jesteśmy dumni, że wprowadzamy się do naszego nowego biura w warszawskim Skylinerze - podkreśla Jonathan Squires.
W transakcji najemcę reprezentowała agencja Maxon Nieruchomości, a Grupę Karimpol, inwestora Skylinera – firma doradcza CBRE.
Telefony się rozdzwoniły. Firmy z Ukrainy szukają powierzchni do pracy. Pustostany w Polsce mogą się szybko zape...
Czterech na dziesięciu pracowników mówi, że praca zdalna męczy dużo bardziej niż biurowa. Co im najbardziej dosk...
Pozwolenie na użytkowanie budynku biurowo-usługowego w Gdańsku dostała firma Torus. Format oferuje niemal 16 tys...
Pracę hybrydową preferuje co drugi Polak. Home office ma zalety. Wielu pracowników narzeka jednak na zaburzoną r...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
Branża nieruchomości spieszy z pomocą uciekającym przed wojną Ukraińcom. Otwiera drzwi do biurowców, centrów han...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas