W pierwszym etapie Zacisza Marcelin Atal zaplanował trzy trzypiętrowe budynki. Znajdą się w nich mieszkania o powierzchni od 27 do 88 mkw. – od kawalerek po lokale z czterema pokojami. Do mieszkań na parterze są przypisane ogródki. Ceny mkw. mieszkań zaczynają się od 6,4 tys. zł.

Na terenie osiedla przewidziano 219 pojedynczych i 40 rodzinnych stanowisk - w hali garażowej. Będą też komórki lokatorskie. Na zewnątrz zaprojektowano 27 miejsc parkingowych. Powstanie też ogólnodostępny park.

Deweloper zapowiada oddanie osiedla Zacisze Marcelin na czwarty kwartał 2022 roku. Za projekt odpowiada pracownia Archymetria.

- Nasza firma jest obecna w Poznaniu od 2016 roku. To dla nas perspektywiczny rynek, na którym planujemy dalszy rozwój działalności i poszerzanie oferty – zapowiada cytowana w komunikacie Angelika Kliś, członek zarządu spółki Atal. - Zacisze Marcelin, nasza najnowsza inwestycja, to propozycja dla osób, które chcą mieszkać w kameralnym otoczeniu, a jednocześnie w bliskim zasięgu centrum miasta.

Osiedle Zacisze Marcelin to niejedyna propozycja Atalu w Poznaniu. Deweloper oferuje też mieszkania z I i II etapu inwestycji Apartamenty Dmowskiego przy ul. Krauthofera 22. Sprzedaż trwa także w Ptasiej 20. na Grunwaldzie. Dostępne są także mieszkania w 17-piętrowym budynku Atal Warta Towers w dzielnicy Nowe Miasto, nieopodal Warty.