DXC Technology to globalna firma z branży usług IT z listy Fortune 500 (coroczny ranking 500 największych amerykańskich przedsiębiorstw), zatrudniająca ponad 130 tys. pracowników w ponad 70 krajach. (W Polsce  - ponad  2 tys. osób). 

-  Wybór Skylinera jako nowej siedziby DXC Technology idealnie wpisuje się w strategię naszej firmy, która dąży do wdrożenia w organizacji bardziej elastycznego modelu pracy - z mniejszą liczbą osób pracujących stacjonarnie za to w najlepszych biurowcach, gdzie można komfortowo współpracować, spotykać się z klientami oraz tworzyć innowacyjne rozwiązania technologiczne – komentuje cytowany w komunikacie Jacek Skowroński z DXC Technology.

Do Skylinera DXC Technology przeprowadza się razem z firmą Luxoft założoną  ponad 20 lat temu (zajmuje się strategią cyfrową i inżynierią oprogramowania). Firma działa w ponad 20 krajach, zatrudnia ok. 13 tys. osób. Od 2019 roku Luxoft jest częścią DXC Technology. Wspólna siedziba w biurowcu Skyliner to kolejny krok w integracji obu podmiotów.

Skyliner to jeden z najwyższych biurowców Warszawy. Wieża przy rondzie Daszyńskiego na warszawskiej Woli oferuje 49 tys. mkw. powierzchni biurowej i retailowej do wynajęcia na 42 kondygnacjach. Najniższe poziomy budynku są przeznaczone na usługi, handel i gastronomię.  Na wysokości 165 m znajduje się dwupoziomowy Skybar z widokiem na panoramę Warszawy.  - Lobby Skylinera o wysokości 16 m to najwyższe lobby biurowe w Polsce – przypominają przedstawiciele firmy Karimpol.  

Biurowiec ma certyfikat BREEAM na poziomie Excellent/ Budynek zaprojektowała pracownia APA Wojciechowski.