Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 18.12.2018 04:20 Publikacja: 18.12.2018 04:20
Foto: 123RF
Pod koniec grudnia 2008 r., gdy już za kilka dni upływał ostateczny termin składania wniosków o rekompensatę za tzw. mienie zabużańskie, pięciu spadkobierców właścicieli takich nieruchomości w dawnym województwie tarnopolskim wystąpiło do wojewody małopolskiego o wydanie decyzji, potwierdzającej ich prawo do świadczenia. Domagali się ustawowych 20 proc. za mienie, pozostawione na terenie dzisiejszej Ukrainy.
Czytaj także: Zawieszenie eksmisji lokatora ze sprywatyzowanej kamienicy
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Wrzucenie na profil firmy zdjęć pracownic na L4 ze złośliwym komentarzem może godzić w ich dobra osobiste. Lepie...
Nie sposób uznać, by po rozpadzie konkubinatu, związek został nierozliczony, bo jeden z partnerów zakładał, że m...
Jeśli inspektor pracy uzna, że przedsiębiorca jest pracownikiem, trzeba będzie skorygować wszystkie podatkowe i...
Za kilka dni Izba Pracy wyda ostatnią uchwałę „siódemkową”. Sąd Najwyższy umiera – mówi „Rz” sędzia Piotr Prusin...
Minister Waldemar Żurek odwołał prezesów i wiceprezesów sądów, pomimo negatywnej opinii kolegiów sądów - poinfor...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas