Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 16.12.2014 09:06 Publikacja: 16.12.2014 08:01
Foto: Fotorzepa, Rafał Guz Rafał Guz
Małżonkowie S. podnajęli najmowane mieszkanie komunalne. Na wieść o tym administrator budynku wypowiedział im umowę najmu. Pisemnie wezwał ich do opuszczenia lokalu, grożąc skierowaniem sprawy do sądu o eksmisję. Takie wezwanie skierował też do podnajmujących. Kiedy wezwanie okazało się bezskuteczne, pracownica administracji umieściła na drzwiach lokalu pismo z wezwaniem do uprzątnięcia mieszkania w określonym terenie wraz z pouczeniem, że po nim nastąpi przejęcie go z udziałem straży miejskiej.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Do 5-letniego terminu, po którym sprzedaż nieruchomości spadkowej jest bez PIT, można zaliczyć ich posiadane tak...
Można uniknąć sytuacji, w której po latach wspólnego życia związek partnerski się rozpada, a jedno z partnerów z...
W niektórych sytuacjach przyznaną kategorię wojskową można zmienić. Podstawą do tego może być aktualny stan zdro...
Wrzesień jest uznawany za jeden z najlepszych miesięcy na grzybobranie. Wystarczy kilka dni deszczu, po których...
Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE z 19 czerwca 2025 r. nie jest powodem do odstąpienia przez Sąd Najwyższy od t...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas