Na rynek trafiło także 13 lokali handlowo - usługowych. Inwestycja powstaje u zbiegu al. Rzeczypospolitej i al. Wilanowskiej w Warszawie. - Na terenie osiedla zaplanowaliśmy także rozbudowaną strefę rekreacyjno - sportową, a także mały staw - podają przedstawiciele dewelopera. Cena mkw. mieszkań wynosi 6,9 tys. zł. Metr lokali na ostatnim piętrze został wyceniony na 7,5 tys. zł.

W Oazie Wilanów III powstaną cztery budynki. - Ta część inwestycji jest zlokalizowana najbliżej skrzyżowania al. Rzeczypospolitej z al. Wilanowską - podają przedstawiciele dewelopera. W czteropiętrowych budynkach znajdzie się 205 mieszkań o powierzchni od 34,30 do 108,44 mkw. - od dwóch do czterech pokoi.

- Na zmotoryzowanych czekać będzie 331 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Do sprzedaży trafiły również komórki lokatorskie - podaje deweloper. 13 lokali handlowo - usługowych Atal zaplanował od strony al. Rzeczypospolitej.

Całe osiedle Oaza Wilanów utworzy osiem czteropiętrowych budynków. Znajdzie się w nich łącznie 458 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach pokoi. Parkingi podziemne pomieszczą 710 samochodów. Będą też dodatkowe naziemne miejsca postojowe. W sumie na wilanowskim osiedlu powstanie 19 lokali handlowo – usługowych.

- Oaza Wilanów zaoferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Mieszkańcy osiedla będą mogli skorzystać ze strefy rekreacyjno - sportowej, w której znajdą się boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, a także ścieżki do biegania - opowiadają przedstawiciele dewelopera. - Na terenie osiedla znajdzie się także jeziorko, a z myślą a najmłodszych mieszkańcach Oazy Wilanów zaprojektowaliśmy trzy place zabaw. Osiedle będzie ogrodzone i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych - podkreślają.

- Sprzedaż mieszkań w Oazie Wilanów utrzymuje się na wysokim poziomie. W pierwszym etapie inwestycji nabywców znalazły już 83 z 91 mieszkań oraz sześć lokali handlowo-usługowych - podaje deweloper. - W Oazie Wilanów II, która jest w ofercie od kwietnia, sprzedaliśmy 44 ze 162 lokali, a 27 jest objętych rezerwacją.

- Rynek warszawski charakteryzuje się dużym popytem. Potwierdzają to wyniki sprzedaży naszych mieszkań. Są najlepsze w historii firmy. Mieszkania szybko znajdują nabywców na wczesnym etapie prac. Dlatego już planujemy w stolicy kolejne inwestycje, które trafią do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu - zapowiada Mateusz Juroszek, wiceprezes spółki Atal. W Warszawie, oprócz trzech etapów Oazy Wilanów, firma oferuje kompleks mieszkaniowy Atal Marina Apartamenty II.

Za projekt osiedla Oaza Wilanów odpowiada firma HRA Architekci. Zakończenie trzeciego etapu inwestycji firma zapowiada na trzeci kwartał 2017 roku. Pierwsza i druga część osiedla mają być gotowe odpowiednio w trzecim kwartale 2016 roku oraz w drugim kwartale 2017 roku.