Taylor Swift wystąpi w Warszawie. Bilety mogą być trudne do zdobycia

Taylor Swift, największa amerykańska gwiazda młodego pokolenia, wystąpi 2 sierpnia 2024 na PGE Narodowym w Warszawie. Trwają zapisy na bilety.

Publikacja: 21.06.2023 11:09

Taylor Swift wystąpi w 2024 roku w Polsce

Taylor Swift wystąpi w 2024 roku w Polsce

Foto: PAP/EPA

W zeszłym roku wokalistkę, jeśli chodzi o wpływy z koncertów, pokonał raper Bad Bunny. Ostatecznie miał też lepszą sprzedaż nowej płyty niż Taylor. Jednak Swift idzie jak burza: zeszłoroczny krążek „Midnights” ma już sprzedaż ponad 7 mln egzemplarzy (wraz ze streamingowym ekwiwalentem), ale tygodniowo w podobnym trybie rozchodzi się ponad sto tysięcy, co napędza również obecne tournée.

Z organizacji koncertu mogą się cieszyć promotorzy Alter Art, AEG i Taylor Swift Touring, ale dla fanów – w ich zresztą interesie – zdobycie biletów będzie trudne. Sprzedaż została bowiem zabezpieczona przez spekulacjami i podażą na czarnym rynku, co było zmorą w Ameryce. Bilety kosztują tam teraz ponad tysiąc dolarów, ale bywają po kilka tysięcy.

Czytaj więcej

Nowy rekord Taylor Swift

Rejestracja i sprzedaż biletów odbędzie się za pośrednictwem portalu eBilet. Po rejestracji w serwisie eBilet, która trwa do 23 czerwca do godziny 23:59, wszystkie osoby, które wypełniły formularz i zostały pozytywnie zweryfikowane, 5 lipca 2023 roku otrzymają e-mail z potwierdzeniem i informacjami, a dzień przed sprzedażą biletów, czyli 12 lipca 2023 roku o godzinie 12:00, dostaną wiadomość e-mailową ze specjalnym linkiem do sprzedaży i unikalnym kodem.

Uwaga: nie każdy, kto przejdzie już etap weryfikacji po rejestracji i cudem uda mu się dostać na stronę, będzie miał szansę na zakup biletu. Zapotrzebowanie może być bowiem większe. W wielu metropoliach gwiazda daje po kilka koncertów. Może jest nadzieja, że na poszczególnych etapach będą dodawane kolejne daty.

Muzyka popularna
Mrozu i Maryla Rodowicz w duecie „Sing-Sing”
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
rozmowa
Maciej Maleńczuk: Po roku niepicia, gdy patrzę na kogoś kto pije — to się dziwię
Muzyka popularna
Podsiadło, Hemingway i inni: dzięki nim polska fonografia jest już 18. na świecie
Muzyka popularna
K-pop i SEVENTEEN rządzili w 2023 r. na świecie w fonografii
Materiał Promocyjny
Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji
Muzyka popularna
Beyoncé, nowa królowa rodeo