Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 26.02.2018 15:59 Publikacja: 26.02.2018 14:54
Foto: 123RF
Dziennikarze portalu dobreprogramy.pl twierdzą, że premiera wirtualnego asystenta w Polsce może być podobna do tej, którą zafundował nam w swoim czasie Netflix. Jednego dnia ogłoszono wtedy globalną dostępność tej usługi w dziesiątkach kolejnych krajów. Jednak ogromna większość filmów była dostępna wciąż wyłącznie w anglojęzycznej wersji, a opłaty trzeba było przewalutowywać, bo nie podano cen np. w złotówkach.
W przypadku Google Assistant może być podobnie, bo w oficjalnym komunikacie firmy nie ma ani słowa o uruchomieniu spolszczonej wersji usługi. Spośród nowych języków wymieniane są m.in. duński, holenderski, hindi, indonezyjski, norweski czy szwedzki. O polskiej wersji językowej nie ma tam mowy.
Dobreprogramy.pl spekulują, że w takiej sytuacji zainteresowanie popularną na świecie usługą może być w Polsce znikome.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Prezydent USA Donald Trump oświadczył w piątek, że ma już chętnych nabywców na TikToka i mógłby dalej przedłużyć...
W piątek 8 sierpnia zakończyło się trwające od 6 maja i kilka razy przedłużane nadzwyczajne walne zgromadzenie w...
Z okazji 81. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego redakcje dziennika „Rzeczpospolita” oraz serwisu zyciewars...
Telewizji Polskiej szkodzi polityczny impas. Byli szefowie TVP, w rozmowie z „Rzeczpospolitą" wskazują, co może...
Decyzją głównego akcjonariusza – TiVi Foundation – Cyfrowy Polsat ma nowego prezesa i przewodniczącego rady nadz...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas